HİZMETLERİM

HİZMETLERİM


En kaliteli Freelance Web Tasarım

En kaliteli Freelance Web Tasarım hizmetini sizler için sunuyorum. İnternet sektöründe yıllardır var olan tecrübem ile yüksek kalite ve titizlikle hazırlamış olduğum web siteler sayesinde kaliteyi hissedeceksiniz. Vereceğimiz fiyatlar tamamen işin özelliğine göredir. Asistanım-iletişim sorumlusu, sizinle sürekli irtibatta olarak en iyi verimi almanızı sağlar. Bu alacağınız hizmet karşılığında hem yüksek kaliteli bir web site sahibi olursunuz hemde yol,sigorta,vergi gibi ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

Uzman Freelance Mobil Uygulama

Uzman Freelance mobil uygulama yazılım hizmetini sizler için sunuyorum. Uzman yazılım bilgimle Android ve iOS olmak üzere mobil platformlar için istediğiniz mobil uygulamayı yüksek kalite eşliğinde tasarlıyorum. Bu mobil uygulamaların içerisine reklam yerleşimi,nasıl para kazanacağınıza dair bütün önemli detayları sizler için hazırlıyorum.

Yapmış olduğum örnek mobil uygulamalar:

https://play.google.com/store/apps/developer?id=DNZY+Games

En kaliteli Freelance Grafiker

Kurumsal veya bireysel en kaliteli Freelance Grafiker hizmetini sizler için sunuyorum. Yaratıcı ve farklılık konusunda yıllardır bu işin içinde biri olarak grafik konusunda size garanti veriyorum. Herhangi bir grafiği sizler için yüksek kalite eşliğinde hazırlarım. Logo,kapak tasarımı,afiş tasarımı gibi hizmetler sunduğum hizmetlerden bazıları.